نرم افزار انتخاب رشته

02633408944

مشاور من

دانلود فایل پاسخنامه تستی برای تست زنی در خانه

تماس با ما مشاوره تحصیلی رایگان
5/5 - (1 امتیاز)

حتما همه شما میدونید که نحوه تست زدن توی خونه نشان دهنده میزان فعالیت موثر شما در آزمون های آزمایشی و کنکوره! و اگر یه مشاور خوب در این زمینه کنارتون باشه، میدونید که موقع تست زدن در خونه هم از یک جایی به بعد باید زمان دار و با در نظر گرفتن همه شرایط کنکور تست بزنید. دانلود فایل پاسخنامه تستی برای تست زدن در خانه اولین قدمی هست که برای پیشرفت در میزان تست ها و پیشرفت در آزمون های آزمایشی به شما پیشنهاد میکنیم.

لازم نیست دنبال برگه های چاپی گرون قیمت برای تست زنی بگردی یا از دفترچه های ویژه این کار استفاده کنی، فایل پاسخنامه تست 3000تایی آکو رو دانلود کن و با یک پرینت ساده که شاید برای هر برگه پشت و رو 4هزار تومن هم ازت نگیرن، برای خودت یه مجله تست زنی درست کن.

دانلود فایل پاسخنامه تستی 3000تایی برای تست زدن در خانه

البته پیش از این فایل پاسخنامه کنکور را به صورت جداگانه برای شما قرار داده ایم ولی به علت کم بودن تعداد سوالات موجود در پاسخنامه، احتمالا نمیتوان از یک پاسخنامه برای کل کتاب تست استفاده کرد و به همین دلیل تصمیم گرفتیم دانلود پاسخنامه تستی 3000 تایی را برای شما قرار دهیم.

تلگرام تیم مشاوره تحصیلی آکو

دانلود فایل پاسخنامه تستی چه مزایایی رو به همراه داره؟

اولین و مهمترین مزیت استفاده از فایل پاسخنامه تستی امکان شمارش تست ها در پایان هرروز است که میتواند شرایط را برای شما و مشاور قابل بررسی کند. یعنی شما در پایان با نگاه کردن به تعداد تست های حل شده در پاسخنامه میتوانید میزان بازدهی خود را ببینید و البته برای درصد گیری از میزان یادگیری هر مبحث و برنامه ریزی برای مرور یا تست زنی بیشتر هم به شما کمک میکند.

دومین مزیت استفاده از پاسخنامه تستی برای تست زدن در خانه، ایجاد شرایط مشابه با کنکور یا آزمون های آزمایشی است و درواقع شما زمانی که برای پر کردن پاسخنامه در آزمون یا کنکور صرف میکنید هم در تست زنی محاسبه میکنید. به این ترتیب میتوانید خروجی بهتری برای آزمون ها داشته باشید.

سومین ویژگی مثبتی که استفاده از پاسخنامه تستی پرینت شده برای شما به همراه دارد، عدم علامت زدن جواب درست در کتاب تست است که باعث میشود برای استفاده از تکنیک ضربدر منفی و علامت کردن تست ها به مشکل نخورید و بعدا بتوانید مجددا تست ها را بدون مشکل از خودتان آزمون بگیرید.

مثلا میتوانید برای هر کتاب تست یک فایل پاسخنامه تستی 3000تایی پرینت کنید و حتی شماره تست ها را هم با پاسخنامه هماهنگ بزنید و پیشرفت کنید. به این ترتیب همه تست های کتاب را بار ها و بارها در پاسخنامه خود حل کنید.

مهشید صالحی نژاد

مهشید صالحی نژاد مدیر تیم تولید محتوای سایت مشاوره تحصیلی هستم. سعی می کنم بهترین و با کیفیت ترین محتوای آموزشی را در اختیار شما قرار دهیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن