پایه های نهم (تیزهوشان)، دهم، یازدهم و دوازدهم جهت دریافت خدمات مشاوره تحصیلی ( نه صرفا برنامه) 2 هفته ای رایگان مشخصات خود را به شماره ی 09025646234 پیامک کنید.

آزمون های گاج

بودجه بندی آزمون های گاج 1402 برای کنکور 1403

تماس با ما مشاوره تحصیلی رایگان
4/5 - (1 امتیاز)

برخلاف خبری هم مبنی بر تعطیل شدن مجموعه آموزشی گاج منتشر شده است، بودجه بندی آزمون های گاج 1402 از طریق وبسایت رسمی گاج منتشر شده است و در این مطلب میتوانید برنامه راهبردی آزمون های گاج را به تفکیک آزمون های تابستان و سالیانه دانلود کنید.

در سال گذشته هم بودجه بندی آزمون های گاج 1401 به تفکیک برای تابستان و سالیانه در تیر ماه و شهریور ماه منتشر شدند اما نکته ای که قابل بررسی است برگزار نشدن آزمون 23 تیر گاج است.

آزمون های گاج شاید بهترین آزمون های آزمایشی نباشند اما به هرحال طرفداران خاص خود را دارند. به ویژه برای داوطلبان گروه ریاضی آزمون های آزمایشی گاج را به علت طراحان قوی سوالات ریاضی انتخاب میکنند. اما به هرحال طبق آخرین اخباری که ما از این مجموعه داریم بودجه بندی آزمون های تابستان 1402 گاج در وبسایت مجموعه قرار گرفته است.

اما چیزی که بیش از هر چیز شک ما را برمیگزیند عدم انتشار سوالات آزمون 23 تیر 1402 گاج است که مطابق بودجه بندی آزمون های گاج باید به عنوان آزمون تعیین سطح داوطلبان از کتاب های پایه گذشته برگزار میشد و برای کنکوری ها هم آزمون جمع بندی دهم و یازدهم بوده است.

برنامه راهبردی گاج 1402 از مهر تا کنکور تیر

بعد از مشکلاتی که در تابستان برای مجموعه آموزشی گاج پیش آمد، فعالیت مشترک مجموعه زیستاز برای انتشار کتاب های جدید با نام این انتشارات و کم کم برگشتن آن به عرصه رقابت های کنکوری، جالب بود.

اما به هرحال در اواسط مهرماه 1402شاهد انتشار بودجه بندی آزمون های گاج 1402-1403 بودیم و ظاهرا تا آبان‌ماه 1402 به صورت گسترده ای از انتشار سوالات و پاسخنامه آزمون های گاج جلوگیری شده است و آزمون های آبان ماه گاج اولین آزمون هایی بودند که در سال تحصیلی 1402-1403 در فضای مجازی منتشر شدند.

در ادامه میتوانید برنامه راهبردی آزمون های 1402-1403گاج را به تفکیک پایه و رشته دانلود کنید.

بودجه بندی آزمون های گاج 1402 تابستان منتشر شده است!

بودجه بندی آزمون های گاج 1402 تابستان منتشر شده است اما آزمونی برگزار نشده است. حتی سایت کنکورین که به عنوان نمایندگی رسمی آزمون های آزمایشی گاج از سال گذشته به عنوان مرجع اصلی دانلود آزمون های آزمایشی گاج بوده است، امسال هنوز اقدامی برای ارائه سوالات آزمون ها به صورت عمومی در سایتش نکرده است.

مجموعه گاج به تازگی در زمینه برگزاری آزمون های آزمایشی گاج فعالیت میکند و به همین دلیل هزینه آزمون ها نیز کمتر است. در سال گذشته هزینه یک دوره کامل از آزمون های گاج حدودا 85هزارتومان بود و برای کل دوره 20 مرحله ای هزینه حدودا 1میلیون و 200 هزار تومان از داوطلب دریافت میشد. باتوجه به اینکه امسال برگزاری آزمون های گاج با مشکل مواجه شده است قیمت دقیقی هم درباره هزینه آزمو ن های گاج منتشر نشده است.

آنطور که با تخمین میزان افزایش هزینه سایر آزمون های آزمایشی و تناسب آن ها با قیمت آزمون های گاج به دست آمده است احتمالا هزینه دوره کامل آزمون های ماز بین 1.800.000 تا 2.500.000 متغیر باشد.

آزمون های تابستان گاج به طور کلی 7 مرحله هستند که دو آزمون اولی و آخری یعنی آزمون 23 تیر و آزمون 7 مهر جزو آزمون های جمع بندی پایه میباشد. در بودجه بندی آزمون های گاج مثل بودجه بندی آزمون های خیلی سبز انتخاب در میان جفت درس ها معنی ندارد و همه داوطلبان میبایست براساس بودجه بندی مشخص در دو هفته خود را برای آزمون آماده کنند.

برنامه ریزی کنکور بر اساس آزمون های گاج

البته نکته ای که در برنامه بودجه بندی آزمون های 1402 – 1403 گاج عجیب است ارائه برنامه جداگانه برای رشته های زبان و معارف و عدم رسیدگی به کنکور تخصصی هنر در این انتشارات است.

دانلود بودجه بندی 1402 گاج برای تابستان

به هرحال میتوانید برنامه راهبردی گاج 1402 را به تفکیک رشته و پایه در جدول زیر دانلود کنید و در صورت تمایل برای ثبت نام آزمون های آزمایشی گاج از طریق سایت رسمی این مجموعه اقدام نمایید.

بودجه بندی 1402 گاج برای تابستان رشته تجربی
برنامه راهبردی گاج دهم تجربی – تابستان 1402
برنامه راهبردی گاج یازدهم تجربی – تابستان 1402
برنامه راهبردی گاج دوازدهم تجربی – تابستان 1402
بودجه بندی 1402 گاج برای تابستان رشته ریاضی
بودجه بندی آزمون های گاج دهم ریاضی- تابستان 1402
بودجه بندی آزمون های گاج یازدهم ریاضی- تابستان 1402
بودجه بندی آزمون های گاج دوازدهم ریاضی- تابستان 1402
بودجه بندی 1402 گاج برای تابستان رشته انسانی
بودجه بندی 1402 گاج دهم انسانی – تابستان
بودجه بندی 1402 گاج یازدهم انسانی – تابستان
بودجه بندی 1402 گاج دوازدهم انسانی – تابستان

بررسی برنامه راهبردی گاج برای کنکور 1403 هنر و زبان و معارف

گاج اولین مجموعه ای است که برنامه راهبردی خود را برای رشته معارف و علوم انسانی به صورت اختصاصی ارائه داده است. البته این برنامه های راهبردی برای کنکوری های 1402 و در طول سال 1401 برگزار شده است.

بودجه بندی آزمون های گاج 1401

آزمون های آزمایشی گاج در کنکور زبان نتوانسته اند خیلی موفق عمل کنند و سوالات آزمون های سنجش برای رشته زبان بسیار نزدیک تر به کنکور زبان 1402 بوده است.

به علاوه داوطلبان کنکور زبان لازم نیست سه سال را جمع بندی کنند پس وقت بیشتری برای آماده شدن خواهند داشت و بودجه بندی آزمون های سنجش برای آنان مناسب تر است.

مهشید صالحی نژاد

مهشید صالحی نژاد مدیر تیم تولید محتوای سایت مشاوره تحصیلی هستم. سعی می کنم بهترین و با کیفیت ترین محتوای آموزشی را در اختیار شما قرار دهیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا