پایه های نهم (تیزهوشان)، دهم، یازدهم و دوازدهم جهت دریافت خدمات مشاوره تحصیلی ( نه صرفا برنامه) 2 هفته ای رایگان مشخصات خود را به شماره ی 09025646234 پیامک کنید.

مشاور من

اولین مشاوره تحصیلی در مهرشهر کرج تبدیل به بهترین شد!

تماس با ما مشاوره تحصیلی رایگان
به این نوشته امتیاز دهید

مهرشهر کرج یکی از مناطق پر جمعیت و البته باتوجه به دوری از مرکز شهر یکی از مناطق کم امکانات است. این منطقه که بیش از 4 مدرسه از بهترین دبیرستان های کرج را در خود جای داده است، واقعا از نظر کمبود مشاوره تحصیلی در مهرشهر کرج رنج میبرد. بیشتر داوطلبان نیاز دارند مسیر زیادی را برای صحبت با مشاوران تراز دوم آموزشگاه های کنکور مرکز شهر بگذرانند که خب برای یک کنکوری زمان کمی هم نیست!

اولین و بهترین مشاوره تحصیلی در مهرشهر کرج اولین بار با ایده پردازی مهندس سهیل حاج کرم و مجتبی سادات رسول بنیان گذاری شد. در این مرکز مشاوره کنکور در مهرشهر کرج که از سال 1389 فعالیت حرفه ای خود را آغاز کرده است، فرایند مشاوره به صورت فردی و با در نظر گرفتن شرایط تحصیلی هر فرد انجام میشود.

برای آشنایی با مشاور های تیم مشاوره تحصیلی آکو به عنوان بهترین مشاوره تحصیلی در مهرشهر کرج با ما همراه باشید.

مهندس سهیل حاج کرم سرپرست تیم مشاوره تحصیلی آکومهندس مجتبی سادات رسول مشاور ارشد کنکورمشاور سرکار خانم نرگس لک
مشاور پارمیس منتخبی طهرانیمشاور پریا واعظی

شرایط مشاوره تحصیلی در مهرشهر کرج چگونه است؟

اولین و مهمترین ویژگی که یک مشاوره خوب باید داشته باشد رفاقت با دانش آموز است. اگر قرار بود دانش آموز به حرف بزرگتر ها گوش بدهد که دیگر نیازی به مشاور نبود! پدر و مادر میتوانستند بهترین مشاور باشند یا چه کسی از یک خواهر یا برادر بزرگتر خیر خواه تر برای مشاوره دانش آموز!

اما اولین و مهمترین علتی که دانش آموزان به مشاور تحصیلی نیازمند خواهند بود رفاقت با یک عامل آگاه و خیرخواه است که بتواند چالش ها را با کمترین خسارت تحصیلی و شخصی پشت سر بگذارد. اما چرا رفاقت در داشتن یک مشاور کنکور لازم است؟

چون عموما شاهد حالت تدافعی نوجوانان در مقابل امر و نهی بزرگتر ها هستیم و مثل همه افرادی که این دوره را سپری میکنند دانش آموزان نیز نیاز به استقلال و آزادی عمل را حس میکنند و اگر مشاور به گونه ای رفتار کند که این حس را خدشه دار کند، اتمالا مشاور نه تنها موفق نخواهد شد که دانش آموز را به درس خواندن ترغیب کند، بلکه همانکه داشتند را نیز از آنها گرفته ایم. شاید برای همین است که میبینیم معمولا مشاور رتبه های برتر کنکور دانشجو های سال های گذشته و یا اطرافیان هم سن و سال و موفق در زمینه برنامه ریزی آنها هستند.

نکته مهم دومی که درباره داشتن مشاور اهمیت دارد، اطلاعات است. تغییرات کنکور در سال های اخیر زیاد بوده است و برای تصمیمات جدیدی که میگیریم نیاز به مطالعه قوانین داریم. مثلا برای شرکت در کنکور تجربی با دیپلم ریاضی باید به فکر شرکت در امتحانات دیپلم مجدد باشیم. یا برای برنامه ریزی همزمان کنکور و امتحانات نهایی باتوجه به تاثیر 40 درصدی معدل در کنکور واقعا داشتن برنامه حرفه ای اهمیت دارد.

نکته آخر که شاید از اهمیت کمتری برخوردار باشد، محل برگزاری مشاوره است. اگر در مهرشهر کرج زندگی میکنید به دنبال مشاوره تحصیلی در مهرشهر کرج باشید و چه بهتر که بهترین مرکز مشاوره کنکور کرج در نزدیکی محل سکونت شما باشد و نیاز به رفت و آمد و صرف وقت در روز های طلایی کنکورتان نداشته باشید.

کانال تلگرام تیم مشاوره تحصیلی کنکور آکو

مهشید صالحی نژاد

مهشید صالحی نژاد مدیر تیم تولید محتوای سایت مشاوره تحصیلی هستم. سعی می کنم بهترین و با کیفیت ترین محتوای آموزشی را در اختیار شما قرار دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا