مشاور من

گروه آموزشی ماز

تماس با ما
5/5 - (1 امتیاز)

صفر تا صد گروه آموزشی  ماز  را از سفیر ماز در کرج بخواهید:

ماز موسسه‌ای آموزشی در ایران می‌باشد که در زمینه کنکور و آموزش فعالیت می‌کند. شاید شما نام این موسسه آموزشی را کمتر شنیده باشید و آشنایی چندانی با آن نداشته باشید؛ گروه آموزشی ماز علت کمتر شنیده شدن نام مؤسسه‌اش را تبلیغات کم تلویزیونی می‌داند.

چراکه ماز معتقد است با گرفتن هزینه کمتر از دانش‌آموزان این فرصت را در اختیار تعداد بیشتری از افراد قرار می‌دهد که بتوانند از محتواهای آموزشی موسسه کنکور ماز استفاده کنند در نتیجه سود کمی که از فروش محصولات ماز برای مؤسسه به جا می‌ماند به هزینه تبلیغات گسترده تلویزیونی نمی‌رسد! در این مقاله می‌خواهیم با این برگزار کننده کلاس های پایه و کنکور یعنی موسسه آموزشی ماز بیشتر آشنا شویم. با مشاوره تخصصی کنکور آکو همراه باشید تا بهترین ها را برای کنکور خود پیدا کنید.

نوشته های مشابه

همه چیز درباره موسسه آموزشی ماز و آزمون های جمع بندی و آزمایشی آموزشگاه و گروه اموزشی کنکور ماز را در مرکز مشاوره تخصصی کنکور آکو بخوانید

سوابق ماز

گروه آموزشی ماز حدود 8 سال است که در زمینه آموزش و کنکور فعالیت می‌کند و برای اولین‌بار توسط تیمی از دانشجویان پزشکی شیراز تشکیل شد. این گروه آموزشی در حال حاضر دارای محصولات متفاوتی همچون آزمون‌های کشوری آنلاین، کلاس‌های آنلاین، همایش، جزوه، کلاس‌های نکته و تست، کتاب‌های کمک‌آموزشی و … می‌باشد که از کیفیت آموزشی بالایی برخوردار هستند. تمامی فعالیت‌های این مؤسسه از ابتدای تأسیس به شکل آنلاین بوده و همه گروه آموزشی ماز را به‌عنوان یک موسسه یا آموزشگاه کنکور آنلاین می‌شناسند.

موسسه ماز پکیج‌های آموزشی متنوعی دارد که با هزینه‌ای کمتر به داوطلبان کنکور ارائه می‌دهد به‌علاوه هزینهٔ مناسب گروه آموزشی ماز معمولاً کد تخفیف‌های ویژه‌ای را در اختیار خریداران قرار می‌دهد که به‌راحتی قابل‌استفاده است و کمک می‌کند تا دانش‌آموز بتواند پکیج دلخواه خود را تهیه کند. در ادامه به معرفی پکیج‌ها و خدمات گروه آموزشی ماز می‌پردازیم. مشاوره تخصصی کنکور آکو همراه شما از شروع کنکور تا دانشگاه است.

خدمات گروه آموزشی ماز

اولین محصولی که گروه آموزشی ماز ارائه داد، آزمون‌های آنلاین بود که در ابتدای تأسیس موسسه کنکور ماز تعداد کمی شرکت‌کننده در این آزمون‌ها شرکت می‌کردند. پس از کسب نتایج قابل‌قبول شرکت‌کننده‌های آزمون ماز، این گروه آموزشی تصمیم گرفت تا خدمات گسترده‌تری در زمینه آموزش به داوطلبان ارائه دهد و تلاش کرد تا این خدمات را با بهترین کیفیت به دانش‌آموزان عرضه کند. لازم به ذکر است دیگر محصولات این مؤسسه همچون آزمون‌ها دارای کیفیت مطلوبی می‌باشند. این خدمات ارائه شده در آموزشگاه کنکور ماز شامل موارد زیر میشود:

 • کلاس آنلاین کنکور
 • کلاس های نکته و تست
 • آزمون های آنلاین
 • آزمون های جمع بندی کنکور
 • همایش های جمع بندی
 • کتاب های آموزشی گروه ماز

از آنجا که خدمات گروه اموزشی موسسه کنکور ماز به صورت انلاین است ، دانش آموزان با تهیه اشتراک الماس ماز می‌توانند تا انتهای سال تحصیلی از تمامی خدمات گروه آموزشی ماز استفاده کند که این اشتراک در حال حاضر شامل 75 درصد تخفیف می‌باشد.

کلاس آنلاین کنکور ماز

کلاس‌های کنکور آنلاین ماز از سال 95 با درس زیست کار خود را شروع کردند اما در حال حاضر کلاس‌های آنلاین برای 8 درس تخصصی و عمومی برگزار می‌شود. از جمله ویژگی‌های خوب این کلاس‌های آنلاین می‌توان به ضبط کلاس‌ها اشاره کرد؛ در واقع کلاس‌های ضبط شده پس از برگزاری کلاس به‌صورت آنلاین روی سایت گروه آموزشی قرار می‌گیرند و دانش‌آموزان در صورت نیاز می‌توانند بارها و بارها کلاس را ببینند. همچنین در کلاس‌های کنکور آنلاین امکان پرسش‌وپاسخ برای دانش‌آموزان برقرار است و دانش‌آموز می‌تواند سر کلاس اشکالات خود را بپرسد.

کلاس‌های نکته و تست کنکور ماز

کلاس‌های نکته و تست کنکور ماز تا قبل از کرونا تنها به‌صورت حضوری برگزار می‌شد و خروجی این کلاس‌ها بسیار قابل‌تأمل بود و غالب دانش‌آموزانی که در این کلاس‌ها شرکت کرده بودند به گفته موسسه توانستند درصدهای بسیار خوبی در کنکور در درس زیست به دست آورند. در سال‌های گذشته این کلاس تنها برای درس زیست و به‌صورت حضوری برگزار می‌شد اما هم اکنون کلاس‌های کنکوری نکته و تست ماز به شکل آنلاین و برای همه دروس برگزار می‌گردد.

وبسایت تخصصی گروه آموزشی ماز

همایش جمع بندی موسسه ماز

همایش‌های جمع بندی نیز در ماه‌های نزدیک به کنکور برگزار می‌شود و هدف از این همایش‌ها جمع بندی و دسته‌بندی‌کردن مطالب و نکات مهم در ذهن دانش‌آموز می‌باشد و پیش‌بینی سؤالات کنکور نیز در این همایش‌ها انجام می‌شود. این محصول نیز برای دانش‌آموزانی که در طول سال در آزمون‌های موسسه آموزشی کنکور ماز شرکت کردند به‌صورت رایگان می‌باشد.

پروژه جمع بندی ماز

در میان داوطلبان کنکور متأسفانه افرادی هستند که نمی‌توانند با برنامه آزمون‌های پیش روند و یا به هر دلیلی بخشی از سال تحصیلی را برای مطالعه از دست می‌دهند. البته پروژه جمع بندی آموزشگاه کنکور ماز هم برای دانش‌آموزان قوی و هم برای دانش‌آموزانی است که اهمال‌کاری داشته‌اند! هدف اصلی این محصول جمع بندی مطالب است که از نیمه دوم سال تحصیلی آغاز می‌شود.

آزمون آنلاین در آموزشگاه کنکور ماز

موسسه ماز را می‌توان به‌عنوان بزرگ‌ترین برگزارکننده آزمون آنلاین در سطح کشور دانست و در حال حاضر جامعهٔ آماری آن حدود 50 هزار نفر می‌باشد و اکثر شرکت‌کنندگان از نفرات برتر و دانش‌آموزان ممتاز هستند. به‌گفتهٔ خود موسسه در آزمون‌های ماز سیاهی‌لشکر وجود ندارد! سطح سؤالات آزمون‌های ماز بسیار در سطح کنکور و استانداردهای کنکور است و میزان شباهت آزمون‌ها با کنکور بسیار بالاست.

آزمون جمع بندی گروه آموزشی ماز

آزمون‌های جمع بندی ماز طبق همهٔ آزمون‌های جمع بندی در ماه‌های نزدیک به کنکور برگزار می‌گردد و حالت شبیه‌ساز کنکور دارد. درصورتی‌که دانش‌آموز در طول سال تحصیلی در آزمون‌های ماز شرکت کرده باشد می‌تواند به‌صورت رایگان در آزمون‌های جمع بندی شرکت کرده و سطح علمی خود را ارزیابی کند.

بررسی سطح سؤالات آزمون‌های ماز

یکی از مواردی که دانش‌آموزان برای انتخاب آزمون بسیار به آن توجه می‌کنند سطح سؤالات و استانداردهای رعایت شده در آزمون است. در ابتدا باید به این نکته اشاره کنم که آزمون ماز در سال‌های گذشته تنها در درس زیست برگزار می‌شد اما در سال‌های اخیر آزمون‌های ماز شامل همهٔ دروس می‌شوند. نکتهٔ بسیار ویژه در رابطه‌ با آزمون‌های ماز این است که امسال تیم ماز برای آزمون‌ها 2 نمونه سؤال طراحی می‌کند. یکی از نمونه سؤالات با عنوان آزمون ماز عادی و دیگری با عنوان آزمون ماز پلاس شناخته می‌شود.

آزمون ماز عادی شامل سؤالاتی با سطح و استانداردهای کنکور است. تنوع سؤالات در این آزمون بالاست و شامل سؤالات ساده، متوسط و سخت می‌شود. اما آزمون ماز پلاس برای دانش‌آموزان با سطح درسی بالا مناسب‌تر می‌باشد. در واقع سؤالات ماز پلاس برای افرادی طراحی می‌شود که می‌خواهند خود را به چالش بکشند و با سؤالات سخت خود را محک بزنند. این موضوع میتواند نکته مهمی برای انتخاب آزمون های جمع بندی یا آزمایشی ماز باشد. با مشاوره تخصصی کنکور پرسا ، بهترین را انتخاب کنید.

ماااز

کتاب‌های گروه آموزشی ماز

گروه آموزشی ماز خود دارای انتشارات اختصاصی نمی‌باشد و کتاب‌های این گروه آموزشی در برترین انتشارات کشور در زمینه کنکور یعنی گاج و خیلی سبز به چاپ می‌رسد که معمولاً منابع رتبه‌های برتر کنکور از این دو انتشارات می‌باشد. برای مثال کتاب زیست آی‌کیو و میکرو طبقه‌بندی گاج تألیف شده توسط گروه آموزشی ماز بوده‌اند و همچنین کتاب زیست خیلی سبز نیز توسط تیم ماز نوشته شده است.

گروه آموزشی ماز تألیفات دیگری در درس شیمی در انتشارات خیلی سبز داشته است که از استقبال خوبی برخوردار بوده است. برخی از جزوه ها مثل جزوه زیست طلایی ماز صرفا در سایت موسسه آموزشی ماز قابل خریداری بوده است و منتشر نشده است. اما بسیاری از محصولات این گروه آموزشی نیز به عنوان یک منبع معتبر کنکور در بازار عرضه شده اند. لیست برخی از کتاب‌های منتشر شده از موسسه آموزشی ماز:

 • شیمی یازدهم نردبام خیلی سبز
 • شیمی دوازدهم نردبام خیلی سبز
 • مسائل شیمی خیلی سبز
 • آزمون پلاس شیمی مهر و ماه
 • شیمی جامع میکرو گاج
 • تست زیست جامع ماز انتشارات خیلی سبز
 • زیست پایه خیلی سبز
 • چند کنکور تجربی
 • چند کنکور ریاضی

جزوه زیست طلایی آموزشگاه ماز

جزوه زیست طلایی در فروشگاه ماز قابل‌خرید می‌باشد و در این جزوه تمام نکات لازم برای درس زیست کنکور آمده است و شما را از خواندن هر کتاب دیگری بی‌نیاز می‌کند و البته نباید فراموش کرد که منبع اصلی همه دروس کتاب‌های درسی می‌باشند و مطالعه کتاب‌های درسی را نباید کنار گذاشت. در این جزوه سؤالات آزمون‌های برگزار شده ماز نیز جمع‌آوری‌شده و برای تکمیل و تثبیت یادگیری به دانش‌آموز کمک می‌کند. هرچند ما در مشاوره تخصصی کنکور آکو درباره نکات انتخاب بهترین منابع کنکور صحبت مفصلی داشته ایم.

پکیج‌های موجود در آموزشگاه کنکور ماز همراه با قیمت

سعی کردیم در یک جدول پکیج‌های موجود در گروه آموزشی ماز همراه با قیمت آنها جمع‌آوری کنیم تا بیشتر با کلاس های آموزشی گروه ماز آشنا شوید. لازم به ذکر است این پکیج‌ها در موسسه آموزشی و کنکور  ماز شامل تخفیف هستند تا همه دانش‌آموزان بتوانند از این خدمات بهره‌مند شوند.

 • پکیج طلایی ماز شامل آزمون همهٔ دروس + کلاس جامع سالیانه+ کلاس حل تست پیشرفته
 • پکیج نقره‌ای ماز شامل آزمون‌های همهٔ دروس+ کلاس حل تست پیشرفته
 • پکیج برنزی ماز شامل آزمون‌های همهٔ دروس + کلاس جامع سالیانه

طرح حکمت ماز

گروه آموزشى ماز‌  امکان ثبت نام فرزندان کارکنان، بازنشستگان و مستمری بگیران نیروهای مسلح از طریق حکمت کارت و دریافت یارانه آموزشی را  فراهم نموده است.

مشاوره تخصصی کنکور آکو

آموزشگاه کنکور پرسا با نام تجاری آکو ، با برگزاری کلاس های کنکور آنلاین و حضوری ، آزمون های آزمایشی آنلاین و آزمون های جمع بندی را با بهترین کیفیت برگزار میکند. اما هدف از معرفی آموزشگاه کنکور و موسسه آموزشی ماز در این مقاله این بود که به شما عزیزان اطلاعات کافی و حق انتخاب بدهیم و به روز ترین مطالب را در اختیار شما قرار بدهیم. مشاوره های حضوری آکو با حضور سهیل حاج کرم ، مشاور برتر کنکور در سال های گذشته ، نتایج فوق العاده ای را برای دانش آموزان به همراه داشته است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا