پایه های نهم (تیزهوشان)، دهم، یازدهم و دوازدهم جهت دریافت خدمات مشاوره تحصیلی ( نه صرفا برنامه) 2 هفته ای رایگان مشخصات خود را به شماره ی 09025646234 پیامک کنید.

زندگی نامه بزرگان کنکور

معرفی استاد عماد فیض آبادی مدرس علوم و فنون انسانی

تماس با ما مشاوره تحصیلی رایگان
5/5 - (1 امتیاز)

این روز ها تمرکز زیادی روی شناسایی بهترین اساتید کنکور انسانی گذاشته ایم و به معرفی اساتید سلامتی، فیروز کریمی، مرتضی محمدی نژاد، مژده طالب، اصغر حجازیان، مهدی ترابی و … به عنوان اساتید اختصاصی کنکور انسانی پرداختیم. استاد عماد فیض آبادی نیز یکی از اساتید اختصاصی کنکور انسانی هستند که دوره های ایشان به صورت آفلاین(ضبط شده) در مجموعه آموزشی سکو قابل خریداری است.

دوره های استاد فیض آبادی سکو را از طریق نمایندگی رسمی این مجموعه نیز به صورت کاملا آنلاین و پرداخت اینترنتی میتوانید تهیه کنید که با لمس تصویر زیر به لینک مورد نظر هدایت میشوید.

نمایندگی رسمی فروش دوره های آفلاین سکو

استاد عماد فیض آبادی ادبیات را بیشتر بشناسیم

استاد عماد فیض آبادی همانطور که از یک معلم ادبیات بر میاید بسیار انسان مهربان، تاثیر گذار و متفکری است و از نظر احساسی تا حد زیادی حتی در پیج عمومیشون نسبت به سایرین دیدگاه انسان منشانه دارند تا دیدگاه بازاری و تجاری! اطلاعاتی از سن و سال ماه تولد ایشان در دسترس نیست اما باتوجه به اینکه در سال 1390 وارد دانشگاه شده اند احتمالا 30 یا 31 ساله هستند.

ظاهرا ایشان مجرد هستند اما رابطه بسیار خوبی با بچه ها دارند و یک خواهرزاده و برادرزاده حدودا 2 و 6 ساله دارند که بسیار به آنها علاقه مندند و بیشتر اوقات فراغت خود را در کنار آنها میگذرانند. در تصویر زیر عماد فیض آبادی را در کنار این دو کودک میبینید.

زندگی شخصی استاد عماد فیض آبادی

مادر عماد فیض آبادی معلم است و گفته است که معلمی و تدریس و تمام زحمات آن را از روزی که همراه ایشان تصحیح برگه های دانش آموزان(کمک مادرش) را انجام میداد دوست داشته است. هنوز هم از نظر استاد فیض آبادی معلمی عشق است و هر کسی(به نظر ایشان حتی خود او) هنوز به جایگاهی نرسیده که بتوان معلم نامیدش! او در این باره میگوید:

من خود را معلم نمیدانم و به نظرم نام مدرس برای من گزینه مناسب تری است چون درس میدهم و در حین تدریس از شاگردانم درس هم میگیرم!

به طور کلی شخصیت لطیف وی با رشته ای که تدریس میکنند بسیار سازگار است و حتی شاعری نیز در خلق و خوی ایشان جای دارد و برخی از شعرهایشان را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده اند.

شعر عماد فیض آبادی

سوابق تحصیلی عماد فیض آبادی

اگر بخواهیم گذشته های خیلی دور عماد فیض آبادی را بررسی کنیم، ایشان از همان ابتدا در درس ادبیات قوی بودند و استاد ادبیات دبیرستان ایشان رضا زنگنه بوده است. جالب است بدانید که ایشان درحال حاضر همکار معلم ادبیات دبیرستان خود هستند.

همانطور که گفته شد ایشان فارغ التحصیل رشته حقوق در دانشگاه تهران است و در سال 1390 رتبه 19 کنکور انسانی شده است. البته استاد عماد فیض آبادی عضو بنیاد ملی نخبگان نیز هست و به همین دلیل دو رشته حقوق و علوم ارتباط را در دانشگاه تهران مطالعه کرده اند.

او درحال حاضر با بسیاری از بزرگان کنکور انسانی هم نشین است و باتوجه به روحیه شان کار گروهی برایشان بسیار شیرین است. البته کلا تدریس برای وی به شکل یک تجارت در نیامده است و مثل برخی اساتید در کلاس هایش فقط تبلیغ خرید جزوات یا کتاب های منتشر شده خودش را نمیکند.

اتفاقا ایشان کد تخفیف هم برای کتاب های انتشارات مختلف تهیه میکنند و به صورت رایگان در اختیار دانش آموزان قرار میدهند.

سوابق شغلی استاد فیض آبادی ادبیات

استاد فیض آبادی تدریس را از همان سالی که در کنکور شرکت کردند و جزو رتبه های برتر کنکور بودند شروع کردند. ایشان از همان سال شروع به همکاری با گروه های آموزشی مختلف در زمینه مشاوره تحصیلی یا تدریس دروس تخصصی انسانی کرده اند.

برگزاری اردو های نوروزی در مدارس دولتی و غیر انتفاعی و حضور به عنوان استاد و پشتیبان به صورت داوطلبانه از سوابق بسیار درخشان وی بوده است. (باتوجه به شخصیت مقید و طبیعتا باوجدان ایشان، صمیمیت با دانش آموزان و نشان دادن راه درست و امیدواری به آنها کمترین کاری است که انتظار میرفته!)

همکاری وی با مجموعه های آنلاین ماز، مدرسه آنلاین کاد و ارائه ویدئو های آفلاین آموزش علوم و فنون ادبی با قیمت مناسب از آخرین دستاوردهای وی، بجز فعالیت های انتشاراتنی وی بوده است. از برجسته ترین کتاب های علوم و فنون ویژه کنکور انسانی که عماد فیض آبادی در نشر آنها فعالیت داشته است میتوان موارد زیر را نام برد:

  • علوم و فنون جامع کنکور مهروماه
  • چهار فن مهروماه
  • علوم و فنون ادبی جامع خیلی سبز

فعالیت به عنوان مسئول اول سوالات علوم و فنون در بانک سوال علوم و فنون ادبی آزمون های آزمایشی گزینه دو نیز در لیست فعالیت های درخشان وی قرار میگیرد.

فیض آبادی ادبیات ماز و سکو

کلاس های ادبیات استاد فیض آبادی

عماد فیض آبادی استاد جوان علوم و فنون ادبی است که این روزها دوره های آنلاین و آفلاین وی با کیفیت بالا در مجموعه های ماز و سکو ارائه میشود. کلاس های استاد فیض آبادی با شوخ طبعی و تحلیل عمیق مباحث به ویژه در زمینه وزن و عروض و آرایه ها همراه است.

روش تدریس تاریخ ادبیات ایشان نیز بسیار زیباست و مقایسه اسامی مشابه هم در کلاس هایشان انجام میشود. حتی در تدریس ایشان زحمت رمز گذاری هم به عهده دانش آموز نیست و استاد تا حد زیادی این کار را برای دانش آموز انجام میدهد و آموزش نیز میدهد.

روند کلاس به صورتحل نمونه سوال پس از آموزش است و تکنیک تدریس از کل به جزء میرود. میتوان تمام زمان کلاس استاد عماد فیض آبادی را زمان مفید آموزشی به ویژه برای دانش آموزان ضعیف تر در درس علوم و فنون ادبی در نظر گرفت. اما نکته منفی کلاس شاید تعداد تست های کمتری است که در کلاس های فیض آبادی حل میشود.

قیمت کلاس های فیض آبادی سکو

اگر میخواهید از طریق مجموعه سکو کلاس های استاد فیض آبادی را ثبت نام کنید، هزینه کلاس شما تقریبا 1میلیون و 200 هزار تومان میباشد. کلاس های فیض آبادی سکو برای پایه های دهم و یازدهم و دوازدهم است. البته ویدئو های آموزشی سلیقه همه دانش آموزان نیست ولی هزینه و تدریس در بهترین شرایط انجام شده است.

ولی اگر بخواهید کلاس های ادبیات استاد فیض آبادی را از طریق مجموعه ماز ثبت نام کنید، در پایه های یازدهم و دهم میتوانید از تدریس وی بهره مند شوید(ادبیات دوازدهم انسانی استاد بدیع است) که دوره ها هم به صورت جامع و برای همه دروس کنکور انسانی به شما ارائه میشوند.

در مجموعه ماز نمیتوانید به صورت جداگانه کلاس های استاد فیض آبادی را داشته باشید و باید همه پکیج را یکجا(البته همراه با آزمون های آزمایشی و با قیمت مناسب) تهیه نمایید.

مهشید صالحی نژاد

مهشید صالحی نژاد مدیر تیم تولید محتوای سایت مشاوره تحصیلی هستم. سعی می کنم بهترین و با کیفیت ترین محتوای آموزشی را در اختیار شما قرار دهیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا