پایه های نهم (تیزهوشان)، دهم، یازدهم و دوازدهم جهت دریافت برنامه ی 2 هفته ای رایگان مشخصات خود را به شماره ی 09025646234 پیامک کنید.

زندگی نامه بزرگان کنکوراساتید ماز

معرفی استاد مومن زاده شیمی مجموعه ماز

تماس با ما مشاوره تحصیلی رایگان
4.3/5 - (87 امتیاز)

همانطور که همیشه گفته ایم ماز برای تدریس از اساتید برند سازی شده استفاده نمیکند و اگر استادی با این مجموعه کار میکند واقعا توانایی تدریس خوبی دارد. اما باید یادتان باشد ماز همیشه از اساتید با سطح های مختلف برای طرح های الماس استفاده میکند که بچه های قوی تر و بچه های ضعیف تر هردو بتوانند از تدریس ها و کلاس ها استفاده کنند.

استاد محمدعلی مومن زاده سالهاست که در نشر کتاب های کمک درسی شیمی گاج فعالیت میکنند. کتاب های دور دنیا در 4 ساعت گاج، خط ویژه و همچنین کتاب میکرو طلایی شیمی گاج به عنوان ناشر و سرپرست علمی حضور داشته اند. مثلا هنگام نشر کتاب خط ویژه مومن زاده، فورمول جدید میانگین جرم اتمی توسط خود استاد ابداع و در این کتاب منتشر شد و میتوان این کتاب را شاهکار شیمی موم زاده دانست.

مثلا برای درس زیست استاد فرهمندنیا کلاس های سطح بالایی دارند ولی در مقابل کلاس های زیست استاد موقاری برای بچه های ضعیف تر ترتیب داده شده است.
یا مثلا در بین کتاب های کمک درسی گاج کتاب های میکرو کتاب هایی با سطح متوسط هستند اما کتاب های آی کیو در همین انتشارات جزو کتاب هایی با تست های سخت هستند.

پس قبل از انتخاب پکیج های آموزشی ماز به عنوان بهترین پکیج های آموزشی میبایست با سطح اساتید، سوابق آموزشی و سابقه انتشاراتی آنها به اندازه کافی آشنا باشیم. در این مقاله به معرفی محمدعلی مومن زاده به عنوان استاد شیمی کنکور ماز میپردازیم و در نهایت میتوانید با کلیک بر روی شماره تلفن، پکیج های آموزشی ماز را با 5% تخفیف ویژه سایت آکو خریداری نمایید.

مشاوره تحصیلی کنکور آکو 02633408944

استاد مومن زاده شیمی کنکور را چطور تدریس میکند؟

اگر بخواهیم از شیوه های تدریس نوین صحبت کنیم، بی شک نام استاد مومن زاده در رده اول لیست قرار میگیرد. تدریس شیمی مومن زاده از سال 1389 شروع شده است و تا به امروز بیش از 10 سال است که در این زمینه فعالیت حرفه ای دارند.

اینستاگرام استاد مومن زاده را میتوان یک پیج بیشتر شخصی و کمتر کاری دانست چراکه تعدادی نمونه تدریس در کنار تعداد زیادی تصاویر شخصی ایشان را در خود جای داده است. دلیل این شیوه اداره صفحه اینستاگرام از زبان خود استاد مومن زاده:

دلیل اصلی من دوری از هرگونه تبلیغ نادرست و کورکورانه(باوجود موفقیت های زیاد و بی شمار رتبه برتر در کنکور های سال های گذشته) بوده است. اینکه مدام از رتبه های برترم پست و استوری نمیگذارم هم همین عدم علاقه به اصطلاحا “شوآف” است.

استاد مومن زاده شیمی

کار محمدعلی مومن زاده با شیمی از توضیحات شروع میشود و مطالب سخت به صورت آسان توضیح داده میشود. این نوع تدریس میتواند برای بچه های ضعیف تر کمک کننده باشد و از منفی شیمی کنکور به حداقل 30 تا 40 درصد برسید.

تست هایی که مومن زاده شیمی ماز در کلاس ها حل میکند بسیار متنوع هستند و واقعا سطح خوبی دارند اما نقطه منفی این قضیه متنوع بودن راه حل هایی است که استاد استفاده میکند. همانطور که گفته شد کلاس های استاد مومن زاده شیمی برای دانش آموزان ضعیف رو به بالا مناسب است.

نکته درباره سطح کلاس ها: سطح تدریس هیچ استادی در کلاس های گروهی برای بچه هایی که در شیمی خیلی ضعیف هستند مناسب نیست چون در کلاس های گروهی نمیتوان به سرعت یادگیری تک تک دانش آموزان توجه کرد و دانش آموزانی که با پایه مشکل دارند باید از کلاس های خصوصی کمک گرفت.

زندگی شخصی استاد مومن زاده شیمی ماز!

تنها نقطه تاریک و غیرقابل رصد زندگینامه شخصی استاد مومن زاده را میتوان سال های کرونا دانست! در آن روزهایی که ویروس کرونا در همه جای جهان واگیر شده بود، محمدعلی مومن زاده از تدریس شیمی فاصله گرفته و به کار ساختمان سازی روی آورده بودند. البته تاهل و ازدواج محمد علی مومن زاده نیز در همین روز ها بود که بعد از اتمام دوره کرونا بازگشت پر قدرت استاد مومن زاده را شاهد بودیم.

استاد مومن زاده کلا استاد بدون حاشیه ای است و خیلی از زندگی شخصی وی اطلاعات در دسترس نیست.

افتخارات تدریس و تالیف محمدعلی مومن زاده

استاد مومن زاده ارشد شیمی تغذیه دارند و از معدود اساتیدی هستند که تحصیلات مرتبط با تدریس شیمی دارد و به همین دلیل هم توانسته سابقه درخشانی در تدریس و تالیف کتاب های کمک درسی شیمی داشته باشد. مثلا تالیف مستقیم یا همراهی در تالیف کتاب های انتشارات گاج از افتخارات وی است.

کلا شیمی استاد مومن زاده روش های محاسباتی ویژه خودش را دارد که به گفته شاگردان ایشان انقلابی در زمینه محاسبات شیمی با استاد مومن زاده درحال وقوع است.

جالب است که این روش ابداعی استاد مومن زاده این روز ها توسط همه اساتید مطرح شیمی کنکور تدریس میشود و تقریبا همه کتاب های کمک درسی شیمی مطالب مرتبط و تکمیلی ابداعی مومن زاده شیمی را ارائه میدهند.

از افتخارات دیگر استاد مومن زاده تدریس اختصاصی به بچه های تیزهوشان و در آموزشگاه های دارای تست شیمی ورودی برای بچه های فوق قوی است! که البته این روند تا سال 1398 ادامه داشت و علاقه استاد به انتشار هرچه بیشتر دانش شیمی خود، وی را وارد بازار تدریس عمومی و تدریس شیمی در دوره های آنلاین و فراگیر ماز کرد!

تا سال 98 استاد مومن زاده به صورت ویژه معلم مدارس تیزهوشان بوده اند و حتی برای مدرسه تیزهوشان زاهدان به صورت پروازی کار میکردن.

نظر دانش آموزان درباره مومن زاده شیمی ماز چیست؟

در بازخوردی که درباره مومن زاده شیمی ماز گرفته ایم نوشته شده است که بیان استاد شیواست و با تغییر لحن و روند تدریس میتواند به خوبی کلاس و دانش آموزان را مدیریت کند. اکثر تست هایی که ایشان برای دانش آموزان حل میکنند از نرم افزار های آزمون ساز با سطح سختی متوسط هستند و در طول کلاس کمتر با تست های کنکور سر و کله میزنیم اما تعداد تست های کنکوری که در همایش ها میبینیم بیشتر است.

البته خود استاد هم قبول دارد که تعداد تست های کار شده در کلاسش شاید کمتر از تست های کار شده در کلاس های برخی اساتید دیگر باشد اما دلیل آن توضیحات کامل تر و پایه ای تر استاد است. به همین دلیل است که میگوییم اگر دانش آموز ضعیف هم باشد میتواند در کلاس های شیمی استاد مومن زاده به جایی برسد.

استاد مومن زاده از بچه های سطح بالا در شیمی در جلسات جداگانه ای با تست های تالیفی فوق سخت پذیرایی میکند و عدم مطرح کردن اینگونه سوالات را در کلاس عمومی همه گیر بودن سطح کلاس میداند که البته برخی افراد این دیدگاه را اشتباه میدانند.

با بررسی شیمی کنکور 1402 متوجه شدیم که این تاکید بر توضیحات و نکات متن کتاب درسی بی مورد نبوده است و ظاهرا خط فکری طراحان هم به همین سمت کشیده شده است!

دانلود نمونه سوالات تستی شیمی

در کلاس های محمدعلی مومن زاده آزمون های تستی به صورت دوره ای برگزار میشود و آزمون های کلاسی روند پیشرفت را برای دانش آموزان مشخص میکند. درست است که سوالات اکثرا تالیفی یا انتخابی آزمون های آزمایشی هستند اما تست هایی با نکته های خلاقانه و دیده نشده در تست ها دیده نمیشود. یکی از دانش آموزان ایشان میگویند:

کلاس های شیمی استاد مومن زاده برای بچه هایی که به اصطلاح “رمزی” درس میخوانند این روش خیلی خوب است.

شیمی استاد مومن زاده برای کدام طیف دانش آموزان پیشنهاد میشود؟

کلاس های شیمی استاد مومن زاده به دو دسته دانش آموز پیشنهاد میشود و اگر از این دو دسته خارج هستید، نه تنها کلاس مومن زاده شیمی بلکه کلاس هیچ کس دیگری هم به دردتان نمیخورد. اگر سطح درسی بالایی در شیمی دارید و البته برنامه ریزی درستی برای مطالعه خود دارید و میتوانید در هر روز تست جمع بندی اون درس رو بزنی! دسته دوم هم اگر ضعیفی ولی خیلی شیمی میخونی! یعنی ضعیف پرتلاش توی شیمی میتونه با استاد مومن زاده ارتباط بگیره و خودشو بکشه بالا. این استاد درباره کلاس هاشون گفتن:

اگر واقعا قصد یاد گرفتن بدون حاشیه شیمی رو داری کلاس من رو انتخاب کن حتی اگر متوسط باشی هم بی شک توی چند جلسه میتونی پیشرفت رو توی آزمون های ازمایشی ببینی.

اگر فقط برای امتحانات نهایی به کلاس شیمی احتیاج دارید، کلاس های شیمی استاد مومن زاده از امتحانات نهایی هم غافل نمیشود و در کلاس استاد مومن زاده شیمی میتوانید کلاس های شب امتحانی دهم و یازدهم و دوازدهم هم داشته باشید که از حق نگذریم استاد مومن زاده در این زمینه بهتر از هر استاد دیگری عمل کرده است.

کلاس های ویژه امتحان نهایی استاد مومن زاده شیمی به صورت هفتگی و منظم در حال برگزاری است.

قیمت و ثبت نام کلاس های شیمی مومن زاده

استاد مومن زاده جزو اولین استاد هایی بوده است که خارج از کادر آموزشی موسس مجموعه ماز برای تدریس در این آموزشگاه آنلاین مشغول به کار شده است و این موضوع کیفیت تدریس و البته کیفیت اخلاقی محمدعلی مومن زاده را به ما ثابت میکند. او در این باره میگوید:

من اولین استاد شیمی غیر شیرازی و جزو بنیان گذاران مجموعهخ ماز بودم ولی این روز ها با گسترش چشم گیر و پیشرفت فضایی این مجموعه توانسته اند از اساتید بنام بیشتری استفاده کنند. که هر کدام از این اساتید به نوبه خود در کار تدریس تبهر دارند.

در بسیاری از سایت های معتبر دانش آموزان درباره میزان هزینه کلاس های استاد مومن زاده نسبت به کیفیت دریافتی ممتنع بوده اند و باتوجه به ارزان بودن قیمت کلاس های ماز به صورت کلی هیچکس نمیتواند برای هزینه بالا انتقاد کند.

درحال حاضر کلاس های استاد مومن زاده شیمی در روز های شنبه و چهارشنبه در جلسات 3 ساعته تدریس و در جلسه یک ساعت و نیمه حل تست برگزار میشود. کلاس های طرح الماس مجموعه آموزشی ماز به صورت جداگانه به فروش نمیرسند باید همه دروس تخصصی کنکور را به همراه پکیج آزمون های آنلاین ماز و کلاس های شب امتحانی باهم به مبلغ 8 میلیون تومان خریداری شود.

به طور کلی میتوان گفت برای بچه های کنکوری این کلاس ها بهترین انتخاب هستند چون با هزینه معقولی هم آزمون آزمایشی برای تعیین سطح خودتان خواهید داشت. هم برای امتحانات نهایی یا ترمیم معدل همایش های ویژه دارند و هم میتوانید به انتخاب خودتان در روز و ساعت مشخص در کلاس استاد مورد نظر شرکت کنید.

اما به هرحال استاد مومن زاده را میتوان برای دانش آموزانی که در شیمی ضعیف هستند و روش مطالعه فورمولی دارند استاد خیلی خوبی دانست و حتی چند پیج اینستاگرام هم با عنوان طرفداران استاد مومن زاده شیمی تشکیل شده است که قابل تامل است.

برای ثبت نام کلاس های استاد مومن زاده شیمی کنکور میتوانید از طریق وبسایت رسمی ماز اقدام نمایید و یا با عضویت در کانال تلگرام تیم مشاوره آکو از طرف وبسایت مشاوره تحصیلی آکو با 5% تخفیف هزینه کلاس های استاد مومن زاده را پرداخت کنید.

تلگرام تیم مشاوره تحصیلی آکو

مهشید صالحی نژاد

مهشید صالحی نژاد مدیر تیم تولید محتوای سایت مشاوره تحصیلی هستم. سعی می کنم بهترین و با کیفیت ترین محتوای آموزشی را در اختیار شما قرار دهیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا